Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

Crowdfunding actie

sv H.M.S.H. is een crowd­fund­ing actie gestart om onze speeltuin geheel op te knap­pen.

Het streefbedrag is € 3500,-. Hiermee kan een mooie speeltuin worden ingericht.

Klik hier om mee te doen!

Klik hier om naar de speciale actie pagina te gaan.

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. JO13-2.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

trainer:
Fatih Çelik
06 - 24 31 71 71
leider:
Saban Uğuz
06 - 19 90 21 16
jeugdcoördinator:
Emin Doğan
06 - 20 39 73 73

Wat is H.M.S.H. JO13-2?

H.M.S.H. JO13-2 bestaat (grotendeels) uit de spelers van het JO12-3 van het afgelopen jaar.

Fatih Çelik kan dit seizoen voor dit team beschikken over de volgende spelers:

Musa Aktas, Omer Apaydin, Deniz Aygun, Hasan Çelik, Taha Çelik, Ethem Düztaş, Mehmet Geyik, Ahmad Ghani, Mirac Güçlü, Mehdi Palaoğlu, Turab Palaoğlu, Yusuf Sönmez, Mirac Yildirim, Sami Yildirim, Arda Yilmaz, Muhammed Yüngül

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
18:00 u - 19:00 u 18:00 u - 19:00 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Duindorp sv JO13-1 Erasmus JO13-1 1 - 9 10-10-2020
Quick Steps JO13-1 FC 's-Gravenzande JO13-3 4 - 2 10-10-2020
Scheveningen JO13-3 Loosduinen JO13-2 0 - 8 10-10-2020
Sportclub Monster JO13-2 RAS JO13-1 2 - 3 10-10-2020
REMO JO13-2 HBS JO13-6 5 - 1 10-10-2020

Onder 13 competitie (najaar) 4e klasse 06

stand bijgewerkt tot en met zondag 11 oktober 2020
Totaalstand G W G V P V T S
1Loosduinen JO13-24400122240
2Quick Steps JO13-1220061070
3Erasmus JO13-1320162270
4REMO JO13-24202623130
5Duindorp sv JO13-14202614150
6HMSH JO13-221013550
7Sportclub Monster JO13-2310231080
8FC 's-Gravenzande JO13-331023890
9RAS JO13-1310235130
10HBS JO13-6310235140
11Die Haghe JO13-3100102120
12Scheveningen JO13-3200201200

Begeleiding

Competitie indeling

West II


Onder 13
Regio Cup
Groep 4 poule 11
B categorie

1 VCS JO13-3
2 VELO JO13-4
3 Verburch JO13-3
4 Erasmus JO13-1
5 BMT JO13-1
6 H.M.S.H. JO13-2

Competitie indeling

West II


Onder 13
Reserve 4e klasse 06
B categorie

1 Erasmus JO13-1
2 HBS JO13-6
3 FC 's-Gravenzande JO13-3
4 Die Haghe JO13-3
5 Quick Steps JO13-1
6 Loosduinen JO13-2
7 REMO JO13-2
8 Duindorp sv JO13-1
9 Sportclub Monster JO13-2
10 RAS JO13-1
11 H.M.S.H. JO13-2
12 Scheveningen JO13-3

Beker

West II


Onder 13
Groep 3 - 24
B categorie