Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

Crowdfunding actie

sv H.M.S.H. is een crowd­fund­ing actie gestart om onze speeltuin geheel op te knap­pen.

Het streefbedrag is € 3500,-. Hiermee kan een mooie speeltuin worden ingericht.

Klik hier om mee te doen!

Klik hier om naar de speciale actie pagina te gaan.

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. JO17-1.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

trainer:
Mazlum Bikim
06 - 14 14 64 26
leider:
Zafer Karadoğan
06 - 48 40 45 56
jeugdcoördinator:
Emin Doğan
06 - 20 39 73 73

Wat is H.M.S.H. JO17-1?

H.M.S.H. JO17-1 bestaat (grotendeels) uit de spelers van het JO16-1 van het afgelopen jaar.

H.M.S.H. JO17-1 bestaat uit:

Israfil Akbulut, Mert Cerci, Muhammed Cetin, Berkant Karadoğan, Esat Kaya, Mattheus Kerlos, Halil Kurnaz, Moazen Moesawerie, Oubaid Rabtti, Mirhan Sakruca, Younes Samir, Ahmed Tabasi, Nourdin El Touni

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
18:30 u - 19:45 u 18:30 u - 19:45 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Sportclub Monster JO17-3 GDA JO17-1 3 - 0 10-10-2020
LYRA JO17-5 Maasdijk JO17-2 1 - 6 10-10-2020
Verburch JO17-3 Forum Sport JO17-3 2 - 2 10-10-2020
Den Hoorn JO17-4 Naaldwijk JO17-3G 4 - 2 10-10-2020
VFC JO17-5 Quick JO17-3 1 - 8 10-10-2020

Onder 17 competitie (najaar) 4e klasse 09

stand bijgewerkt tot en met zondag 11 oktober 2020
Totaalstand G W G V P V T S
1Quick JO17-3330091230
2HMSH JO17-1220062420
3Naaldwijk JO17-3G320161180
4Forum Sport JO17-3412151190
5Den Hoorn JO17-431114760
6Maasdijk JO17-211003610
7LYRA JO17-521013570
8Sportclub Monster JO17-321013470
9GDA JO17-131023680
10Verburch JO17-330121380
11VFC JO17-5400407370

Begeleiding

Competitie indeling

West II


Onder 17
Regio Cup
Groep 3 poule 5
B categorie

1 Sportclub Monster JO17-2
2 FC 's-Gravenzande JO17-4
3 Die Haghe JO17-1
4 DUNO JO17-2
5 Houtwijk sv JO17-1
6 H.M.S.H. JO17-1

Competitie indeling

West II


Onder 17
Reserve 4e klasse 09
B categorie

1 Quick JO17-3
2 H.M.S.H. JO17-1
3 Maasdijk JO17-2
4 GDA JO17-1
5 LYRA JO17-5
6 Forum Sport JO17-3
8 VFC JO17-5
9 Den Hoorn JO17-4
10 Naaldwijk JO17-3G
11 Sportclub Monster JO17-3
12 Verburch JO17-3

Beker

West II


Onder 17
Groep 3 - 04
B categorie