Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 1.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Kampioenschappen



Begeleiding

hoofd trainer:
Winston Faerber


leider:
George van Herwaarden
06 - 54 24 40 06

verzorger:
Sophia Aberson


Wat is H.M.S.H. 1?

H.M.S.H. 1 speelde vanaf het seizoen 2017 - 2018 weer in een standaard klasse (4e klasse A van de K.N.V.B.) en heeft daar niet alleen weer Moedig Stand geHouden, maar heeft ook promotie naar de 3e klasse afgedwongen.

Het team speelde in het seizoen 2018 - 2019 de eerste helft van de competitie in de 3e klasse Q3. Na het behalen van de vierde plaats in die poule kwam het na herindeling in poule 3 Hoog B uit. Na een mooie tweede plaats mag het team in seizoen 2019 - 2020 uitkomen in de 2e klasse C van de K.N.V.B..


Trainer Winston Faerber kan dit seizoen voor dit team beschikken over de volgende spelers:

Ahmet Akbulut, Ozgun Arslan, Hamza Chikhi, Baris Dögrusöz, Isaiah Sirano Frederik, Rodensio Frederik, Abdulaziz Hamze Sayid Ahmed, Emre Kapikiran, Serkan Kiliç, Anes Omri, Ismail Oruç, Emre Polat, Romario Calvin Rafael, Gökhan Topuz, Eren Yilmaz, Ahmet Yüngül, Kacper Zych

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:15 u - 22:00 u 20:15 u - 22:00 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Antibarbari 1 HMSH 1 4 - 4 22-05-2022
FC IJsselmonde 1 Full Speed 1 1 - 3 22-05-2022
Wippolder 1 VFC 1 2 - 0 22-05-2022
Coal 1 Wilhelmus 1 1 - 2 22-05-2022
Concordia 1 RKDEO 1 1 - 4 22-05-2022
HVV 1 Meeuwenplaat 1 7 - 0 22-05-2022

Mannen Zondag standaard (A-cat) 2e klasse D

stand bijgewerkt tot en met dinsdag 24 mei 2022
Totaalstand G W G V P V T S
1Wippolder 12218135562220
2HVV 12217235368180
3Antibarbari 12214534764370
4RKDEO 12214354566300
5VFC 1239593250370
6Full Speed 12394103150580
7Concordia 12284102845440
8Wilhelmus 12274112537470
9HMSH 12256112139570
10Laakkwartier 12262142032550
11Coal 12264121937553
12Meeuwenplaat 12244141636940
13FC IJsselmonde 12242161438700




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Den Hoorn 1 HMSH 1 3 - 0 2-09-2021
DCV 1 HVC'10 1 0 - 1 4-09-2021
HMSH 1 DCV 1 1 - 4 11-09-2021
HVC'10 1 Den Hoorn 1 1 - 1 11-09-2021
HVC'10 1 HMSH 1 3 - 2 18-09-2021
Den Hoorn 1 DCV 1 3 - 1 18-09-2021

HMSH 1 - B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Groep 1 - 16

stand bijgewerkt tot en met maandag 20 september 2021
G W G V P V T S
1S.V. Den Hoorn 132107720
2HVC'10 132107530
3DCV 131023550
4HMSH 1300303100


Historie

Hieronder alle kampioenschappen, promoties en degradaties van H.M.S.H. 1 sinds de oprichting in 1940.

seizoen kampioen, promotie of degradatie
1942 / 1943 Kampioen 4e Klasse Haagsche Voetbalbond (H.V.B.) & promotie naar de 3e Klasse H.V.B.
1946 / 1947 Kampioen 3e Klasse H.V.B. & promotie naar de 2e Klasse H.V.B.
1947 / 1948 Kampioen 2e Klasse H.V.B. & promotie naar de 1e Klasse H.V.B.
1961 / 1962 Kampioen 1e Klasse H.V.B. & promotie naar de 4e Klasse K.N.V.B.
1962 / 1963 Kampioen 4e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 3e Klasse K.N.V.B.
1963 / 1964 Degradatie uit de 3e Klasse K.N.V.B.
1965 / 1966 Kampioen 4e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 3e Klasse K.N.V.B.
1968 / 1969 Degradatie uit de 3e Klasse K.N.V.B.
1976 / 1977 Kampioen 4e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 3e Klasse K.N.V.B.
1983 / 1984 Kampioen 3e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 2e Klasse K.N.V.B.
Winnaar Haagsche Courant cup, tegen K.M.D. (2 - 1)
1985 / 1986 Kampioen 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
1992 / 1993 Degradatie uit de 1e Klasse K.N.V.B.
1993 / 1994 Kampioen 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
Winnaar Haagsche Courant cup, tegen D.E.V.J.O. (3 - 1)
1996 / 1997 Degradatie uit de 1e Klasse K.N.V.B.
1997 / 1998 Winaar na-competitie 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
2000 / 2001 Degradatie uit de 1e Klasse K.N.V.B.
2003 / 2004 Degradatie uit de 2e Klasse K.N.V.B.
2007 / 2008 Kampioen 3e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 2e Klasse K.N.V.B.
2012 / 2013 Kampioen 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
2013 / 2014 Verliezend finalist HV Omroep West-toernooi, tegen Haaglandia/SW 1 (zo) (0 - 1)
2015 / 2016 Komt niet meer uit in de standaard klasse van de K.N.V.B.
2017 / 2018 Terugkeer in de standaard 4e klasse van de K.N.V.B.
2018 / 2019 Na promotie in de standaard 3e klasse van de K.N.V.B.
2019 / 2020 Na promotie in de standaard 2e klasse van de K.N.V.B.

>op de lat

Begeleiding

Hoofdsponsor


Klik op het logo van
"yilmaz radijs"
om de website van onze hoofdsponsor te bezoeken.

Shirtsponsoren




Competitie indeling

West II


2021-2022
Standaard
2e klasse D
A categorie

Beker

West II


2021-2022
Groep 1 - 16
A categorie