Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

Programma
Club

Op deze pagina vind je het programma van de jeugd.

In het menu vind je ook de programma's van de andere afdelingen. Zo blijf je het héle seizoen lang op de hoogte van wat er zich bij sv H.M.S.H. afspeelt.


Maandag 20 september 2021

Wedstrijdprogramma Jeugd
Tijd Wedstrijd
Zaterdag 25 september 2021
09:00u HMSH JO7-1 - BMT JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I BMT
Melis Stokelaan 1750
2541 EZ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 67308
09:10u GSC ESDO JO7-2- HMSH JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I BMT
Melis Stokelaan 1750
2541 EZ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 67779
09:20u HMSH JO7-1 - Zuid West JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I BMT
Melis Stokelaan 1750
2541 EZ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 67731
09:40u VCS JO7-1- HMSH JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I BMT
Melis Stokelaan 1750
2541 EZ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 67906
08:30u HMSH JO7-2 - TAC'90 JO7-1
Accommodatie:
Sportpark De Verlichting
Roemer Visscherstraat 108
2533 VG   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 67168
08:40u WIK JO7-1- HMSH JO7-2
Accommodatie:
Sportpark De Verlichting
Roemer Visscherstraat 108
2533 VG   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 67479
08:50u HMSH JO7-2 - Duindorp sv JO7-1
Accommodatie:
Sportpark De Verlichting
Roemer Visscherstraat 108
2533 VG   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 67260
09:10u Vredenburch JO7-1- HMSH JO7-2
Accommodatie:
Sportpark De Verlichting
Roemer Visscherstraat 108
2533 VG   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 67845
10:15u Vredenburch JO8-1- HMSH JO8-1
Accommodatie:
Sportpark Vredenburch
Julialaantje 15B
2282 NW   Rijswijk

Veld: 3 alleen voor JO7 t/m JO10
Categorie: 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15
Wedstrijdnummer: 32308
09:30u HMSH JO8-2 - BMT JO8-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 19999
08:30u HMSH JO8-3 - Gr.WII VAC JO8-5
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 69942
09:45u VELO JO9-2- HMSH JO9-1
Accommodatie:
Sportpark VELO
Noordweg 26
2291 EE   Wateringen

Veld: 5
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 6
Wedstrijdnummer: 26384
10:45u HMSH JO9-2 - TAC'90 JO9-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 53070
09:45u HMSH JO10-1 - SVH JO10-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13
Wedstrijdnummer: 20401
11:00u VELO JO10-4- HMSH JO10-2
Accommodatie:
Sportpark VELO
Noordweg 26
2291 EE   Wateringen

Veld: 5
Categorie: 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33
Wedstrijdnummer: 26527
08:30u HMSH JO11-1 - Verburch JO11-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 4
Wedstrijdnummer: 48547
10:00u GSC ESDO JO11-3- HMSH JO11-2
Accommodatie:
Sportpark Escamp I GSC ESDO
Hengelolaan 600
2544 GJ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 23
Wedstrijdnummer: 56803
09:30u HMSH MO11-1 - FC 's-Gravenzande MO11-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 38778
11:00u HMSH JO12-1 - FC 's-Gravenzande JO12-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) C
Wedstrijdnummer: 46636
09:45u Verburch JO12-2- HMSH JO12-2
Accommodatie:
Sportpark Verburch
Arckelweg 20
2685 SM   Poeldijk

Veld: 3
Categorie: 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 3
Wedstrijdnummer: 26323
12:00u SVH JO14-1- HMSH JO14-1
Accommodatie:
Sportpark Wateringse Veld
Noordweg 74
2548 AC   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0248 Onder 14 (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse C
Wedstrijdnummer: 55942
12:15u HMSH JO14-2 - HBS JO14-3
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 3
Wedstrijdnummer: 25223
14:30u HMSH JO18-1 - Houtwijk sv JO18-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0316 Onder 18 (najaar A-cat)
Klasse: Divisie 6 E
Wedstrijdnummer: 37808
Zaterdag 2 oktober 2021
08:30u HMSH JO7-1 - GSC ESDO JO7-2
Accommodatie:
Sportpark Escamp I GSC ESDO
Hengelolaan 600
2544 GJ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 68125
08:40u BMT JO7-1- HMSH JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I GSC ESDO
Hengelolaan 600
2544 GJ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 67434
08:50u HMSH JO7-1 - Zuid West JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I GSC ESDO
Hengelolaan 600
2544 GJ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 67074
09:10u VCS JO7-1- HMSH JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I GSC ESDO
Hengelolaan 600
2544 GJ   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 68070
08:30u HMSH JO7-2 - WIK JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Zuiderpark WIK
Mr P D Fortuynwg 30
2533 SR   Den Haag

Veld: 2-WIK
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 68154
08:40u TAC'90 JO7-1- HMSH JO7-2
Accommodatie:
Sportpark Zuiderpark WIK
Mr P D Fortuynwg 30
2533 SR   Den Haag

Veld: 2-WIK
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 67087
08:50u HMSH JO7-2 - Duindorp sv JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Zuiderpark WIK
Mr P D Fortuynwg 30
2533 SR   Den Haag

Veld: 2-WIK
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 68270
09:10u Vredenburch JO7-1- HMSH JO7-2
Accommodatie:
Sportpark Zuiderpark WIK
Mr P D Fortuynwg 30
2533 SR   Den Haag

Veld: 2-WIK
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 65
Wedstrijdnummer: 68215
08:30u TAC'90 JO8-1- HMSH JO8-1
Accommodatie:
Sportpark De Verlichting
Roemer Visscherstraat 108
2533 VG   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15
Wedstrijdnummer: 55928
09:30u HMSH JO8-2 - KMD JO8-3JM
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 45
Wedstrijdnummer: 48484
09:30u Gr.WII VAC JO8-4- HMSH JO8-3
Accommodatie:
Sportpark De Roggewoning
Buurtweg 124
2244 AJ   Wassenaar

Veld: 5
Categorie: 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 69943
09:30u LYRA JO9-1- HMSH JO9-1
Accommodatie:
Sportpark De Zweth
Veilingweg 26
2678 LN   De Lier

Veld: 8 (ALLEEN JO8& JO9!)
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 6
Wedstrijdnummer: 19469
10:45u HMSH JO9-2 - VELO JO9-4
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 52295
09:45u Scheveningen JO10-2- HMSH JO10-1
Accommodatie:
Sportpark Houtrust
Laan van Poot 38C
2566 EC   Den Haag

Veld: 5
Categorie: 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13
Wedstrijdnummer: 26979
09:45u HMSH JO10-2 - RVC Celeritas JO10-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33
Wedstrijdnummer: 29610
10:30u Sportclub Monster JO11-1- HMSH JO11-1
Accommodatie:
Sportpark Polanen
Duyvenvoordestraat 56
2681 HN   Monster

Veld: 6
Categorie: 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 4
Wedstrijdnummer: 60925
08:30u HMSH JO11-2 - TAC'90 JO11-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 23
Wedstrijdnummer: 70874
09:30u HMSH MO11-1 - Quick MO11-3
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 32156
11:45u Westlandia JO12-1- HMSH JO12-1
Accommodatie:
Sportpark De Hoge Bomen
De Hoge Bomen 4
2671 NZ   Naaldwijk

Veld: 4 zevental-Westlandia
Categorie: 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) C
Wedstrijdnummer: 21848
11:00u HMSH JO12-2 - Zuid West JO12-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 3
Wedstrijdnummer: 70881
12:15u HMSH JO14-1 - HBS JO14-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0248 Onder 14 (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse C
Wedstrijdnummer: 51306
12:15u HMSH JO14-2 - VELO JO14-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 2
Categorie: 0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 3
Wedstrijdnummer: 47083
13:30u VCS JO18-1- HMSH JO18-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp 1 VCS
Dedemsvaartweg 405
2545 DG   Den Haag

Veld: 1
Categorie: 0316 Onder 18 (najaar A-cat)
Klasse: Divisie 6 E
Wedstrijdnummer: 47520

Door op de knoppen te klikken verschijnt er extra informatie over de wedstrijden.


KNVB club widget

KNVB team widgets