Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

Programma
Club

Op deze pagina vind je het programma van de jeugd.

In het menu vind je ook de programma's van de andere afdelingen. Zo blijf je het héle seizoen lang op de hoogte van wat er zich bij sv H.M.S.H. afspeelt.


Maandag 3 oktober 2022

In verband met de najaarsvakantie zijn de oudere jeugdteams op 8 oktober vrij. Het is mogelijk dat er inhaalwedstrijden of bekerwedstrijden gepland worden, hoewel die kans op dit moment niet erg groot is.

De komende weken is er slechts een heel erg beperkt programma. Voor 15 oktober zijn er (nog) geen wedstrijden vastgesteld.

Wedstrijdprogramma Jeugd
Tijd Wedstrijd
Zaterdag 8 oktober 2022
09:30u HMSH JO7-1 - RVC Celeritas JO7-3
Accommodatie:
Sportpark Escamp I BMT
Melis Stokelaan 1750
2541 EZ   Den Haag

Veld: 3 A1
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Wedstrijdnummer: 26852
09:50u GSC ESDO JO7-2 - HMSH JO7-1
Accommodatie:
Sportpark Escamp I BMT
Melis Stokelaan 1750
2541 EZ   Den Haag

Veld: 3 A1
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Wedstrijdnummer: 26346
10:10u HMSH JO7-1 - BMT JO7-4
Accommodatie:
Sportpark Escamp I BMT
Melis Stokelaan 1750
2541 EZ   Den Haag

Veld: 3 A1
Categorie: 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Wedstrijdnummer: 26847
10:00u SVH JO8-1 - HMSH JO8-1
Accommodatie:
Sportpark Wateringse Veld
Noordweg 74
2548 AC   Den Haag

Veld: 2 B1
Categorie: 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 29993
10:00u HMSH JO9-1 - LYRA JO9-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1 B1
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) F
Wedstrijdnummer: 33980
10:45u HMSH JO9-2 - DHL JO9-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 2 A1
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 25
Wedstrijdnummer: 61491
09:00u HMSH JO9-3 - RVC Celeritas JO9-3
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 2 A1
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15
Wedstrijdnummer: 34244
11:15u VCS JO9-3 - HMSH JO9-4
Accommodatie:
Sportpark Escamp 1 VCS
Dedemsvaartweg 405
2545 DG   Den Haag

Veld: 4 B2
Categorie: 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 5
Wedstrijdnummer: 34003
10:00u HMSH JO10-1 - Laakkwart. JO10-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1 B2
Categorie: 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 3
Wedstrijdnummer: 25155
09:45u KMD JO10-3 - HMSH JO10-2
Accommodatie:
Sportpark KMD
Heulweg 32A
2291 BZ   Wateringen

Veld: 4 A2
Categorie: 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 14
Wedstrijdnummer: 25592
08:30u HMSH JO11-1 - RVC Celeritas JO11-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1 A
Categorie: 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12
Wedstrijdnummer: 12007
08:30u HBS JO11-5 - HMSH JO11-2
Accommodatie:
Sportpark Craeyenhout
Daal en Bergselaan 1B
2565 AB   Den Haag

Veld: 2 B
Categorie: 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15
Wedstrijdnummer: 9970
08:30u HMSH JO11-3 - Houtwijk sv JO11-1
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1 B
Categorie: 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 9
Wedstrijdnummer: 12091
10:00u Scheveningen JO12-1 - HMSH JO12-1
Accommodatie:
Sportpark Houtrust
Laan van Poot 38C
2566 EC   Den Haag

Veld: 2 A
Categorie: 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 1
Wedstrijdnummer: 61038
10:00u HMSH JO12-2 - ODB JO12-2
Accommodatie:
Sportpark HMSH
Vrederustlaan 117
2543 SL   Den Haag

Veld: 1 A
Categorie: 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 4
Wedstrijdnummer: 35783
HMSH JO13-1 - VRIJ
HMSH JO14-1 - VRIJ
HMSH JO15-1 - VRIJ
HMSH JO16-1 - VRIJ
HMSH JO16-2 - VRIJ

Door op de knoppen te klikken verschijnt er extra informatie over de wedstrijden.


KNVB club widget

KNVB team widgets