Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 6.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46


Wat is H.M.S.H. 6?

Dit team is nieuw bij onze vereniging.

H.M.S.H. 6 bestaat uit de volgende spelers:

Caglar Arslan, Engin Arslan, Aykut Çelik, Volkan Cevizci, Mesut Demirkiran, Onur Ergul, Metin Gocmen, Ali Harmankaya, Huseyin Harmankaya, Cihan Kayman, Fatih Kayman, Savas Ozturk, Orkan Yilmaz

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Erasmus 2 VELO 2 2 - 7 02-10-2022
HMSH 6 LVV Football Factory 5 0 - 5 02-10-2022
Duindorp sv 2 sv Madestein 2 2 - 3 02-10-2022
Den Hoorn 6 Quick 8 2 - 3 02-10-2022
GDA 2 HBS 10 2 - 6 02-10-2022

Mannen Zondag reserve 5e klasse 4

stand bijgewerkt tot en met maandag 3 oktober 2022
Totaalstand G W G V P V T S
1Quick 8220061730
2sv Madestein 222006720
3HBS 1021104730
4WIK 411003310
5GDA 221013970
6VELO 221013860
7S.V. Den Hoorn 621013640
8Football Factory 521013670
9FC Skillz 210101110
10Duindorp sv 220020360
11Erasmus 2200202110
12HMSH 6200201190




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
GLZ Delfshaven 6 HBSS 3 4 - 3 18-09-2022

HMSH 6 - B1600 Mannen beker reserve zondag poule Groep 2 - 09

stand bijgewerkt tot en met maandag 19 september 2022
G W G V P V T S
1GLZ Delfshaven, rvv 6220061630
2HBSS 3210131550
3HMSH 6200201240

Begeleiding

Competitie indeling

West II

2022-2023
Reserve
5e klasse 4
B categorie

Beker

West II


2022-2023
Groep 2 - 09
B categorie

1 GLZ Delfshaven 6
2 HBSS 3
3 Full Speed 5
4 H.M.S.H. 6