Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 6.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

trainer/coach:
Fatih Kayman

teammanager:
Ali Harmankaya

wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46


Wat is H.M.S.H. 6?

Dit team is nieuw bij onze vereniging. Per 11 oktober is het team ingedeeld in de reserve 6e klasse.

H.M.S.H. 6 bestaat uit de volgende spelers:

Ibrahim Akbulut, Engin Arslan, Ilyas Ayaz, Victor Burghila, Igor Ceban, Aykut Çelik, Ismail Cifci, Ali Çoskun, Mesut Demirkiran, Onur Ergul, Metin Gocmen, Ali Harmankaya, Huseyin Harmankaya, Cihan Kayman, Fatih Kayman, Hakan Metin, Vasile Portaresco, Can Yildizli, Muhammet Yilmaz, Orkan Yilmaz

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Quick 10 GLZ Delfshaven 10 2 - 1 29-01-2023
Den Hoorn 10 GSC ESDO 5 0 - 4 29-01-2023
RKDEO 10 Ster, de 4 9 - 1 29-01-2023
TAC'90 4 sv Madestein 3 2 - 5 29-01-2023

Mannen Zondag reserve 6e klasse 04

stand bijgewerkt tot en met maandag 30 januari 2023
Totaalstand G W G V P V T S
1sv Madestein 3108202651160
2WIK 6108112548190
3GSC ESDO 5117132252280
4RKDEO 10107032148240
5Quick 10116232031200
6S.V. Den Hoorn 10115061546250
7Football Factory 794051242360
8HMSH 683141030320
9HBS 137214714220
10Ster, De 49207622540
11GLZ Delfshaven, rvv 109108324790
12TAC'90 4111010311640





HMSH 6 - B1600 Mannen beker reserve zondag poule Groep 2 - 09

Eindstand
G W G V P V T S
1GLZ Delfshaven, rvv 6220061630
2HBSS 3210131550
3HMSH 6200201240

Begeleiding

Shirtsponsor

Y Tech | installatietechniek
en detachering B.V.

Koningin Wilhelminahaven ZZ 19
3134 KG  Vlaardingen

Can Yildizli
mob: +31 (0)6 87 64 80 41
tel: +31 (0)10 750 04 40

website:
https://www.ytech.nl

Stuur een mail naar
Y Tech | installatietechniek
en detachering B.V.


DRN Administratie en advies

adres:
Waldorpstraat 371
2521 CJ  Den Haag

tel: +31 (0)70 309 70 02

website:
https://www.drnadmin.nl

Stuur een mail naar
DRN Administratie en advies

Competitie indeling

West II

2022-2023
Reserve
6e klasse 08
B categorie

Beker

West II


2022-2023
Groep 2 - 09
B categorie

1 GLZ Delfshaven 6
2 HBSS 3
3 Full Speed 5
4 H.M.S.H. 6