Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

Crowdfunding actie

sv H.M.S.H. is een crowd­fund­ing actie gestart om onze speeltuin geheel op te knap­pen.

Het streefbedrag is € 3500,-. Hiermee kan een mooie speeltuin worden ingericht.

Klik hier om mee te doen!

Klik hier om naar de speciale actie pagina te gaan.

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 6.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

leider:
nog niet bekend

wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46
Hier kunt u mailen

Wat is H.M.S.H. 6?

H.M.S.H. 6 bestaat uit de volgende spelers:

Youssri Allouya, Dervishan Cengiz, Abderarhim El Ghazouani, Yassine el Hassani, Aziz Ikan, Zakaria Mouttahid, Huseyin Ozbek, Burkay Ozdilek, Rayno Sarijoen, Mehmetcan Sertkaya, Hakan Yavuz, Dani Yossef

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Besiktas 4 Blijdorp 6 7 - 2 11-10-2020
SCO '63 3 HWD 5 2 - 4 11-10-2020
AGE-GGK 3 Hermes DVS 3 3 - 2 11-10-2020
TransvaliaZW 3 Kethel Spaland 7 2 - 5 11-10-2020

Mannen Zondag reserve 6e klasse 17

stand bijgewerkt tot en met zondag 11 oktober 2020
Totaalstand G W G V P V T S
1SVB Besiktas 44301919100
2Coal 6220061340
3HWD 522006920
4Pretoria R., fc 422006710
5Victoria'04 43201614100
6SCO '63 34202616160
7Kethel Spaland, vv 7310239110
8Blijdorp 6310237100
9AGE-GGK 34103314220
10Hermes DVS 3410337160
11HMSH 600000000
12TransvaliaZW 3300302150

Begeleiding

Competitie indeling

West II


2020-2021
Reserve
6e klasse 17
B categorie