Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 4.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

teammanager:
Ufuk Barskanmay

wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46


Wat is H.M.S.H. 4?

H.M.S.H. 4 bestaat dit seizoen uit:

Riza Arslan, Furkan Barskanmay, Ufuk Barskanmay, Talha Bulut, Hasan Cakmak, Yusuf Celik, Mehmet Çelik, Emrah Çiçek, Hüseyin Çiftçi, Nuri Demirkapu, Quinten van Eijndhoven, Akpinar Ener, Arda Güneş, Doğan Kilic, Ertem Mehmed, Melik Taşveren, Ismael Tiryaki, Ibrahim Yilmaz

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u 20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Full Speed 3 WCR 2 4 - 1 29-01-2023
HBS 3 Oliveo 2 0 - 0 29-01-2023
HMSH 3 HMSH 4 5 - 2 29-01-2023
BMT 2 Voorschoten'97 2 1 - 0 29-01-2023

Mannen Zondag reserve (A-cat) 2e klasse C

stand bijgewerkt tot en met maandag 30 januari 2023
Totaalstand G W G V P V T S
1BMT 222006940
2Oliveo 221104520
3Voorschoten`97 2210131620
4Full Speed 321013890
5HMSH 3210136180
6HBS 310101000
7HMSH 410010250
8WCR 220020390




Mannen Zondag reserve (A-cat) 2e klasse A

Eindstand
Totaalstand G W G V P V T S
1HDV 2106312120120
2GSC ESDO 286111933170
3Quick 3104421621170
4Wanica Star 2104421623200
5Antibarbari 4105321534203
6TAC'90 2105051523310
7EMM'21 293421325110
8ROAC 294141332240
9Voorschoten`97 2103341220140
10Full Speed 310226815280
11BMT 210217720420
12HMSH 410109315450





HMSH 4 - B1200 Mannen beker reserve poule Groep 3 - 09

Eindstand
G W G V P V T S
1Wanica Star 2321071000
2S.V. Den Hoorn 332107900
3HBS 330121180
4HMSH 4301211130

Begeleiding

Competitie indeling

West II

2022-2023
Reserve
2e klasse C (Voorjaar)
A categorie

Competitie indeling

West II

2022-2023
Reserve
2e klasse A (Najaar)
A categorie

Beker

West II


2021-2022
Groep 3 - 09
A categorie

1 Wanica Star 2
2 H.M.S.H. 4
3 Den Hoorn 3
4 HBS 3