Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

Crowdfunding actie

sv H.M.S.H. is een crowd­fund­ing actie gestart om onze speeltuin geheel op te knap­pen.

Het streefbedrag is € 3500,-. Hiermee kan een mooie speeltuin worden ingericht.

Klik hier om mee te doen!

Klik hier om naar de speciale actie pagina te gaan.

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 35+1.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

leider:
Servet Doğan
06 - 54 37 17 02
wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46
Hier kunt u mailen

Wat is H.M.S.H. 35+1?

H.M.S.H. 35+1 is onder andere samengesteld uit oud selectie spelers en ouderen van het voormalige 4e en 5e.


H.M.S.H. 35+1 bestaat dit jaar uit:

Turan Adamcil, Nurettin Akbulut, Reşat Alpay Aksoy, Atakan Barut, Mehmet Çelik, Orhan Çelik, Kwesi Demirbağ, Hayati Demirel, Isa Doğan, Mehmet Doğan, Servet Doğan, Zülfü Doğan, Nadir Durmaz, Zeynel Geyik, Ibrahim Inci, Mehdi Koç

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Westlandia 35+1 BMT 35+1 15 - 0 11-10-2020
NOCKralingen 35+1 Zwarte Pijl 35+1 2 - 2 11-10-2020

Mannen 35+ Zondag 1e klasse 1

stand bijgewerkt tot en met zondag 11 oktober 2020
Totaalstand G W G V P V T S
1Westlandia 35+1430193340
2NOCKralingen 35+1422081980
3Zwarte Pijl 35+2321071450
4Maense, FC 35+132107710
5Voorwaarts 35+121104740
6Erasmus 35+131114790
7Zwarte Pijl 35+130212690
8TAC'90 35+110010030
9HMSH 35+120020180
10Toofan 35+1200202160
11BMT 35+1300304330

Begeleiding

Competitie indeling

Beker

West II


2020-2021
Veteranen
Groep 1 - 04
B categorie