Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 3.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

teammanager:
Ufuk Barskanmay

wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46


De voorlopige selectie van H.M.S.H. 3 bestaat uit de volgende spelers:

Furkan Barskanmay, Ufuk Barskanmay, Mehmet Çelik, Muhammed Celik, Okan Celik, Emrah Çiçek, Nuri Demirkapu, Vedat Demirkapu, Adem Dogan, Berk Baris Findik, Mehmet Göneş, Erkan Ince, Melik Kara, Vural Kara, Berzan Koç, Firat Koc, Salih Özdemir, Volkan Sarikaya

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u 20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.


Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 2e klasse E

stand bijgewerkt tot en met vrijdag 16 februari 2024
Totaalstand G W G V P V T S
1Duindorp sv 297022131150
2LYRA 38620202380
3Scheveningen 396121931190
4GSC ESDO 396031530173
5Sportclub Monster 484131331150
6DUNO 2720569160
7Houtwijk sv 29207618380
8ODB 29108314460
9HMSH 36105110232





Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
GSC ESDO 2 HMSH 3 3 - 1 16-09-2023
Verburch 2 Full Speed 2 5 - 1 16-09-2023

HMSH 3 - B1200 Mannen KNVB beker reserve poule Groep 1 - 38

stand bijgewerkt tot en met maandag 18 september 2023
G W G V P V T S
1Verburch 222006820
2GSC ESDO 222006730
3Full Speed 231023490
4HMSH 330030270


Begeleiding

Kledingsponsoren

Eethuis Lage Veld

adres:
Parijsplein 12
2548 VL  Den Haag
tel: 070 - 39 39 333
website:



Decora interieur

adres:
Paul Krugerlaan 32
2571 HK  Den Haag
tel: 070 - 427 29 44

Competitie indeling

West II

2023-2024
Reserve
2e klasse E
A categorie

Beker

West II


2023-2024
Groep 1 - 38
A categorie