Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 3.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

aanvoerder:
Soufian Mahi
06 - 24 17 66 99
wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46


Wat is H.M.S.H. 3?

H.M.S.H. 3 bestaat dit seizoen uit:

Adem Akbulut, Ahmet Akbulut, Atakan Barut, Mehmet Baycuman, Huseyin Çiçek, Riza Dayan, Hanifi Eser, Ercan Güçlü, Mehmed Isuf, Ihsan Kumur, Ismail Kurnaz, Soufiane Laâribi, Soufian Mahi, Gukmen Oruç, Muhammed Sahin, Recep Şahin, Mehmet Emin Tunç, Ozcan Yildirim

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u 20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
HBS 3 Charlois, sv 2 0 - 1 02-10-2022
Coal 2 HMSH 3 1 - 2 02-10-2022
Kethel Spaland 2 HWD 2 3 - 2 02-10-2022
Delft 2 Den Hoorn 3 2 - 1 02-10-2022
WCR 2 Antibarbari 3 4 - 8 02-10-2022

Mannen Zondag reserve (A-cat) 2e klasse B

stand bijgewerkt tot en met maandag 3 oktober 2022
Totaalstand G W G V P V T S
1dvv Delft 222006810
2Charlois, sv 222006820
3Kethel Spaland, vv 222006520
4Steeds Hooger 211003630
5S.V. Den Hoorn 321013820
6Antibarbari 321013960
7Coal 221013330
8HMSH 321013230
9Oliveo 210010060
10HWD 220020590
11HBS 320020080
12WCR 2200206150




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
GSC ESDO 2 Quick 3 4 - 3 18-09-2022
HBS 2 HMSH 3 10 - 0 18-09-2022

HMSH 3 - B1200 Mannen beker reserve poule Groep 3 - 07

stand bijgewerkt tot en met maandag 19 september 2022
G W G V P V T S
1HBS 2330092060
2GSC ESDO 23201615100
3Quick 331023680
4HMSH 3300301180

Begeleiding

Shirtsponsor

KKS Cleaning Services

Kaan Sari
mob: 06 - 38 21 66 85
Stuur een mail naar
Kaan @ KKS Cleaning Services

Competitie indeling

West II

2022-2023
Reserve
2e klasse B (Najaar)
A categorie

Beker

West II


2022-2023
Groep 3 - 07
A categorie