Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

Crowdfunding actie

sv H.M.S.H. is een crowd­fund­ing actie gestart om onze speeltuin geheel op te knap­pen.

Het streefbedrag is € 3500,-. Hiermee kan een mooie speeltuin worden ingericht.

Klik hier om mee te doen!

Klik hier om naar de speciale actie pagina te gaan.

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 5.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

leider:
Murat Bakır
06 - 42 09 31 07
wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46
Hier kunt u mailen

Wat is H.M.S.H. 5?

H.M.S.H. 5 bestaat uit de volgende spelers:

Muhammed Akbulut, Vedat Akbulut, Firat Aldoğan, Burak Mustafa Bakır, Davut Bakır, Murat Bakır, Oğuz Bakır, Sergen Bakır, Engin Firtina, Alican Koç, Yusuf Özdemir, Tolga Süzen, Fatih Tozak, Mehmet Tunç, Önder Tunç, Yasin Tunç, Zafer Tunç, Oğur Yalçin

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
RKDEO 10 HBS 12 2 - 2 11-10-2020
VELO 3 Wanica Star 4 5 - 5 11-10-2020
WIK 6 SVH 3 3 - 5 11-10-2020
Quick 11 HMSH 5 4 - 6 11-10-2020

Mannen Zondag reserve 6e klasse 14

stand bijgewerkt tot en met zondag 11 oktober 2020
Totaalstand G W G V P V T S
1SVH 3330091560
2WIK 64301919110
3VELO 34211717100
4RKDEO 10421171270
5Ster, De 322006630
6Erasmus 3320161350
7HMSH 54112412170
8Quick 114103312220
9Wanica Star 420111680
10HBS 1230121480
11Toofan 2301216140
12Laakkwartier 5200201120

Begeleiding

Competitie indeling

West II


2020-2021
Reserve
6e klasse 14
B categorie

Beker

West II


2020-2021
Groep 3 - 37
B categorie