Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 1.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Kampioenschappen



Begeleiding

hoofdtrainer:
Winston Faerber


leider:
George van Herwaarden
06 - 54 24 40 06


Wat is H.M.S.H. 1?

H.M.S.H. 1 speelde vanaf het seizoen 2017 - 2018 weer in een standaard klasse (4e klasse A van de K.N.V.B.) op de zondag en heeft daar niet alleen weer Moedig Stand geHouden, maar heeft ook promotie naar de 3e klasse afgedwongen.

Het team speelde in het seizoen 2018 - 2019 de eerste helft van de competitie in de 3e klasse Q3. Na het behalen van de vierde plaats in die poule kwam het na herindeling in poule 3 Hoog B uit. Na een mooie tweede plaats mag het team in seizoen 2019 - 2020 uitkomen in de 2e klasse C van de K.N.V.B..

Seizoen 2020 - 2021 werd vroegtijdig afgebroken wegens corona en de resultaten werden nietig verklaard waardoor er in de overgang naar 2021 - 2022 geen veranderingen waren in de competities.

In seizoen 2022 - 2023 is het team, min of meer noodgedwongen, naar de zaterdag verhuisd. De reden hiervan is simpelweg dat veel teams uit de Haagse regio van de zondagcompetities overstappen naar de zaterdag. Het is daardoor niet zinvol meer om op de zondag te blijven spelen.

Informatie over de (verdere) staf en spelersgroep zal gepubliceerd worden zodra enigszins duidelijk is wie er deel uit gaan maken van het team en de zaterdag selectie.

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:15 u - 22:00 u 20:15 u - 22:00 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
VFC 1 Concordia 1 2 - 3 01-10-2022
RKDEO 1 CION 1 0 - 0 01-10-2022
SVC'08 1 Vitesse Delft 1 1 - 0 01-10-2022
CWO 1 Wilhelmus 1 3 - 1 01-10-2022
Full Speed 1 Berkel 1 1 - 0 01-10-2022

Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 2e klasse E

stand bijgewerkt tot en met maandag 3 oktober 2022
Totaalstand G W G V P V T S
1CWO 122006610
2Full Speed 122006500
3SVC'08 122006310
4RKDEO 121104200
5SSA FC Skillz Wateringse Veld 111003210
6Concordia 121013350
7HVC'10 110101110
8VFC 120111450
9Berkel 120111230
10Wilhelmus 120111240
11CION 120111040
12Westlandia 110010120
13HMSH 110010020
14Vitesse Delft 120020130




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
ASC 1 TAC'90 1 1 - 3 17-09-2022
HMSH 1 HVV 1 1 - 2 17-09-2022

HMSH 1 - B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Groep 1 - 13

stand bijgewerkt tot en met maandag 19 september 2022
G W G V P V T S
1HVV 1330091030
2TAC'90 132016750
3ASC 1310237100
4HMSH 1300304100


Historie

Hieronder alle kampioenschappen, promoties en degradaties van H.M.S.H. 1 sinds de oprichting in 1940. Tot seizoen 2022 - 2023 zijn de gegevens van de zondagcompetitie. Met ingang van dit seizoen heeft de lijst gegevens van het standaardteam op de zaterdag.

seizoen kampioen, promotie of degradatie
1942 / 1943 Kampioen 4e Klasse Haagsche Voetbalbond (H.V.B.) & promotie naar de 3e Klasse H.V.B.
1946 / 1947 Kampioen 3e Klasse H.V.B. & promotie naar de 2e Klasse H.V.B.
1947 / 1948 Kampioen 2e Klasse H.V.B. & promotie naar de 1e Klasse H.V.B.
1961 / 1962 Kampioen 1e Klasse H.V.B. & promotie naar de 4e Klasse K.N.V.B.
1962 / 1963 Kampioen 4e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 3e Klasse K.N.V.B.
1963 / 1964 Degradatie uit de 3e Klasse K.N.V.B.
1965 / 1966 Kampioen 4e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 3e Klasse K.N.V.B.
1968 / 1969 Degradatie uit de 3e Klasse K.N.V.B.
1976 / 1977 Kampioen 4e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 3e Klasse K.N.V.B.
1983 / 1984 Kampioen 3e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 2e Klasse K.N.V.B.
Winnaar Haagsche Courant cup, tegen K.M.D. (2 - 1)
1985 / 1986 Kampioen 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
1992 / 1993 Degradatie uit de 1e Klasse K.N.V.B.
1993 / 1994 Kampioen 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
Winnaar Haagsche Courant cup, tegen D.E.V.J.O. (3 - 1)
1996 / 1997 Degradatie uit de 1e Klasse K.N.V.B.
1997 / 1998 Winaar na-competitie 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
2000 / 2001 Degradatie uit de 1e Klasse K.N.V.B.
2003 / 2004 Degradatie uit de 2e Klasse K.N.V.B.
2007 / 2008 Kampioen 3e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 2e Klasse K.N.V.B.
2012 / 2013 Kampioen 2e Klasse K.N.V.B. & promotie naar de 1e Klasse K.N.V.B.
2013 / 2014 Verliezend finalist HV Omroep West-toernooi, tegen Haaglandia/SW 1 (zo) (0 - 1)
2015 / 2016 Komt niet meer uit in de standaard klasse van de K.N.V.B.
2017 / 2018 Terugkeer in de standaard 4e klasse van de K.N.V.B.
2018 / 2019 Na promotie in de standaard 3e klasse van de K.N.V.B.
2019 / 2020 Na promotie in de standaard 2e klasse van de K.N.V.B.
2022 / 2023 Na overstap naar de zaterdag in de standaard 2e klasse van de K.N.V.B.

>op de lat

Begeleiding

Hoofdsponsor


Klik op het logo van
"yilmaz radijs"
om de website van onze hoofdsponsor te bezoeken.

Shirtsponsoren




Competitie indeling

West II

2022-2023
Standaard
2e klasse E
A categorie

Beker

West II


2022-2023
Groep 1 - 13
A categorie