Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 2.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

trainer:
Ahmet Güçlü

wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46


De voorlopige selectie van H.M.S.H. 2 bestaat uit de volgende spelers:

Yahya Bildirici, Junior Bile, Anouar Challah, Wol Denin, Cem Doğan, Berkant Kasap, Ciwan Koc, Vitalii Krachhovskyi, Sjaqiel Mokiem, Rayno Sarijoen, Muhammed Simsek, Nathaniel Wilson

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u 20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
LYRA 2 Quintus 2 5 - 1 30-01-2024
LYRA 2 GDA 2 7 - 0 03-02-2024
Naaldwijk 2 Sportclub Monster 3 3 - 4 03-02-2024
Schipluiden 2 FC 's-Gravenzande 4 1 - 0 03-02-2024
GSC ESDO 2 MSV '71 2 2 - 0 03-02-2024
Maasdijk 2 HMSH 2 3 - 5 03-02-2024
KMD 2 Quintus 2 6 - 0 03-02-2024

Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 2e klasse F

stand bijgewerkt tot en met maandag 5 februari 2024
Totaalstand G W G V P V T S
1Sportclub Monster 312840283690
2LYRA 2128312747140
3KMD 2129032745150
4Maasdijk 2126332131220
5Schipluiden 2126242020170
6GSC ESDO 2126151928260
7FC 's-Gravenzande 4125251715200
8Naaldwijk 2125071530230
9Quintus 2123271112320
10GDA 212237919280
11MSV '71 212138611390
12HMSH 2121110419680




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
DHC 2 Wilhelmus 2 3 - 4 16-09-2023
HMSH 2 ODB 2 5 - 3 16-09-2023

HMSH 2 - B1200 Mannen KNVB beker reserve poule Groep 1 - 18

stand bijgewerkt tot en met maandag 18 september 2023
G W G V P V T S
1Wilhelmus 2330092240
2DHC 2210131650
3HMSH 2210135160
4ODB 2300305230

Begeleiding

Hoofdsponsor


Klik op het logo van
"yilmaz radijs"
om de website van onze hoofdsponsor te bezoeken.

Shirtsponsor




Academy 23 geeft een korting van 15% aan leden van sv H.M.S.H.

Competitie indeling

West II

2023-2024
Reserve
2e klasse F
A categorie

Beker

West II


2023-2024
Groep 1 - 18
A categorie