Vrederustlaan 117, 2543 SL   's-Gravenhage

1 juli 1940
de officiële website van sv H.M.S.H.
2 september 1972

        sv H.M.S.H. rookvrij

K.N.V.B.

Hierboven vind je voor de komende 2 weken de officiële wedstrijden van H.M.S.H. 2.
De oefenwedstrijden worden in het Programma of op de Aftrap getoond.

K.N.V.B. sites

H.M.S.H. links

Begeleiding

wedstrijdcoördinator:
Ercan Güçlü
06 - 42 56 23 46


De voorlopige selectie van H.M.S.H. 2 bestaat uit de volgende spelers:

Rutger van Beers, Junior Bile, Orkun Catak, Anouar Challah, Vedat Demirkapu, Faisel Faik, Hasan Gedek, Melik Kara, Ömer Karadag, Ciwan Koc, Anouar Lachhab, Rayno Sarijoen, Ferhat Sonmez

Trainingstijden

maandag dinsdag woensdag donderdag
20:00 u - 21:30 u 20:00 u - 21:30 u

Afkeuringen

Check de Voetbal.nl app voor officiële wedstrijden (KNVB) en neem voor de oefenwedstrijden en trainingen bij twijfel contact op met je leider of trainer.




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
KMD 2 Quintus 2 2 - 0 22-11-2022
Die Haghe 3 Wanica Star 2 5 - 1 26-11-2022
Verburch 3 GDA 2 3 - 3 26-11-2022
Sportclub Monster 3 GSC ESDO 2 1 - 2 26-11-2022
VELO 3 HMSH 2 7 - 3 26-11-2022
KMD 2 Houtwijk sv 2 2 - 2 26-11-2022
LYRA 2 Quintus 2 6 - 1 26-11-2022

Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 2e klasse D

stand bijgewerkt tot en met zondag 27 november 2022
Totaalstand G W G V P V T S
1VELO 388002441120
2LYRA 296212043120
3KMD 296212022110
4Sportclub Monster 395131630170
5Quintus 295041529290
6Houtwijk sv 294231423170
7GSC ESDO 284041220260
8HMSH 283141029270
9Die Haghe 39216715190
10Verburch 39216717370
11Wanica Star 28017111600
12GDA 29036017303




Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
HMSH 2 Laakkwart. 2 3 - 3 17-09-2022
Full Speed 2 VELO 2 0 - 9 17-09-2022

HMSH 2 - B1200 Mannen KNVB beker reserve poule Groep 1 - 26

stand bijgewerkt tot en met maandag 19 september 2022
G W G V P V T S
1VELO 2330091510
2Laakkwartier 231114870
3Full Speed 2310237140
4HMSH 2301214120


Begeleiding

Hoofdsponsor


Klik op het logo van
"yilmaz radijs"
om de website van onze hoofdsponsor te bezoeken.

Shirtsponsor




Academy 23 geeft een korting van 15% aan leden van sv H.M.S.H.

Competitie indeling

West II

2022-2023
Reserve
2e klasse D (Najaar)
A categorie

Beker

West II


2022-2023
Groep 1 - 26
A categorie